post

Małe mieszkania, w których znajdują się składane schody na strych, są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również piękne. Wszak konkretny wygląd schodów można dobrać do wizerunku danego wnętrza. W ubiegłych latach składane schody strychowe były dostępne w zaledwie kilku modelach.

Wyglądały bardzo prosto, wręcz surowo i nie stanowiły elementu dekoracyjnego, a jedynie konieczność. W dzisiejszych czasach możemy zamówić schody u profesjonalnych producentów, którzy oferują produkty najwyższej klasy i równie piękne, jak tradycyjne schody na piętro.

Składane schody na strych mogą być w całości wykonane ze szlachetnego drewna lub posiadać tylko drewnianą drabinkę. Jeżeli mamy takie życzenie, to możemy również zamówić schody elektryczne i ognioodporne. Taki model jest w pełni zautomatyzowany; można go sterować zdalnie przy pomocy pilota. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dodać wnętrzu odrobinę nowoczesności i pomysłowości oraz cenią sobie wygodę użytkowania. Składane schody strychowe o równie ciekawej formie to te, które posiadają metalową drabinkę. Mogą mieć różną ilość segmentów, ale najczęściej stosuje się trzy. Klapa może być wykonana z gustownego drewna sosnowego, które można okleić okleiną w dowolnym kolorze, aby jak najlepiej pasowała do wnętrza. Największym hitem ostatnich lat jest malowanie klapy na taki kolor jak dodatki w mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *