post

Między dachem a stropem naszego domostwa znajduje się duża przestrzeń, którą można odpowiednio zagospodarować. Tylko jak rozwiązać sprawę komunikacji tj. sprawę bezpiecznego wejścia na poddasze jak i zejścia. Można zbudować normalne schody betonowe bądź drewniane. Zabezpieczyć je odpowiednimi poręczami, barierkami. W stropie wykonać podnoszoną klapę i jest to jakieś rozwiązanie. Można też prowizorycznie wykorzystywać drabinę – jednak nie o to chyba chodzi.

Stałymi schodami betonowymi lub drewnianymi zajmujemy tak potrzebną przestrzeń na parterze i w jakiś sposób pomniejszamy funkcjonalność naszego domu lub garażu. Tu przychodzi nam z pomocą VELSET, międzynarodowa sieć zajmująca się internetową sprzedażą produktów branży budowlanej. Velset oferuje nam między innymi różne rodzaje schodów drewnianych, które jesteśmy w stanie sami zamontować w wybranym miejscu naszego domu.

Do wyboru mamy kilka typów schodów drewnianych:

– składane

– składane termoizolacyjne

– składane ognioodporne

– wysuwane

Do w/w typów schodów drewnianych Velset proponuje również różnego rodzaju dodatki takie jak:

– poręcze stałe

– poręcze teleskopowe

– barierki ochronne

– listwy wykończeniowe FIX 18 mm i FIX 27 mm

– stopki

– luki górne

Zastosowanie w/w dodatków powoduje, że używanie schodów drewnianych staje się bardzo bezpieczne pod względem BHP oraz schody stają się bardziej funkcjonalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *